K9 Malzeme Optik Kuvars Cam Levha Kare Yuvarlak Cilalı

Menşe yeri ÇİN
Marka adı ZCQ
Sertifika SGS
Model numarası ZCQ
Min sipariş miktarı 1
Fiyat USD 1-5000/PC
Ambalaj bilgileri Karton veya tahta sandık içinde paketlenmiş
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Ürün ayrıntıları
Ürün adı K9 Malzeme Kare Yuvarlak Cilalı Cam Levha Malzeme K9
Renk Temizlemek Şekil Gelenek
Boyut özelleştirilmiş Hata payı 0.1mm
Avantaj yüksek hassasiyet Paketleme karton, tahta sandık
işleme Çizimler veya örnekler sağlayın ADEDI 1
Vurgulamak

K9 Malzeme Optik Kuvars Cam

,

Optik Kuvars Cam Levha

,

Cilalı K9 Optik Cam Levha

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

K9 Malzeme Kare Yuvarlak Cilalı Cam Levha

 

K9 cam, K9 malzemeden üretilmiş bir cam ürünüdür.K9 malzemesi optik cama aittir.Kristal berraklığında olduğu için piyasada işlenen ürüne kristal cam ürünler denilmektedir.K9'un bileşimi aşağıdaki gibidir:

SiO2=69.13% B2Ö3=10.75% BaO=3.07% Na2O=10.40% K2O=%6.29 Olarak2Ö3=0.36

Optik camdaki marka cam borosilikat sistemine aittir.Kırılma indisi ve Abbe sayısı çok düşük, fiyatı düşük, mikro işleme performansı iyi, optik katsayısı 1.5163 ve dağılım 80'den fazla, neredeyse hiç kabarcık ve kirlilik yok, görünüm açık ve renksiz ve yüksek saflıkta malzemeden yapılmıştır.K9 camı üzerinde mikro ve nano ölçekli mikro yapılar ve mikro cihazlar yapma teknolojisi, optoelektronik, mikrodalga teknolojisi ve difraktif optik bileşenler gibi birçok alana uygulanmıştır.

 

K9 Malzeme Optik Kuvars Cam Levha Kare Yuvarlak Cilalı 0

K9 Malzeme Optik Kuvars Cam Levha Kare Yuvarlak Cilalı 1

Kuvars cam endüstrisinde zengin deneyim

Kuvars cam işlemede 25 yılı aşkın endüstri tecrübemiz var.Kuvars cam kılcal borular ve çubuklar, kuvars cam yüzeyler, CNC ile işlenmiş kuvars ve kuvars aletleri vb. Konusunda uzmanız. Ürün uygulamasına göre, malzeme özelliklerini iyi kavrarız ve uygun malzemeyi ürün uygulamasına uyarlarız.

 

İşleme ve uygulamada güçlü teknik güç

Beijing Zhong Cheng Quartz Glass Co., Ltd(ZCQ), kuvars cam ürünleri ve optik cam ürünlerinin üretimi ve özelleştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji üreticisidir.Mükemmel teknik güce, güçlü yenilik yeteneğine ve istikrarlı ürün kalitesine sahibiz.İşleme yöntemimiz zengin, cam çizimi, soğuk ve ısıl işleme, mikro boyutlu işleme, yüksek hassasiyet ve zorluk süreci, ürünümüzün her yönden mükemmel olmasını garanti eden çoklu işleme yöntemlerinin birleşimidir.

 

Bütünlük ve Kalite Güvencesi

Kuvars cam endüstrisinde iyi biliniyoruz.Kalite, kurumsal hayatta kalma ve gelişmenin yaşam çizgisidir.Dürüstlük, kurumsal itibarın kaynağı, ayakta durmanın temeli ve gelişmenin temelidir.Aralıksız çabalar ve sürekli iyileştirme sayesinde, müşteriler için iyi bir optik cam üretim platformu oluşturduk.

K9 Malzeme Optik Kuvars Cam Levha Kare Yuvarlak Cilalı 2