Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme

Menşe yeri Pekin, Çin
Marka adı ZCQ
Sertifika ROSH
Model numarası ZCQ-ÇUBUK
Min sipariş miktarı 10
Fiyat USD 0.1-160 /PC
Ambalaj bilgileri karton, tahta sandık
Teslim süresi 5-10 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 10000 adet/gün
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Yivli Çubuklar OD 1.38mm OD 1.8mm Kuvars Cam Çubuk Tip Temizle Kuvars Çubuk, kuvars çubuk
Uygulama Yarı iletken, kimyasal, iyileştirici Malzeme %99,99 Saf Kuvars
Renk Şeffaf, temiz Dış çap 1-5 mm
Uzunluk 10-100 mm Silikon Dioksit Bileşeni Sio2>%99,99
İşleme Hizmeti Kesme, Kalıplama ADEDI 10
Vurgulamak

Yivli Kuvars Cam Çubuk

,

Kesme Kalıplama Kuvars Cam Çubuk

,

1.8mm Sigortalı Kuvars Çubuklar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

OD 1.38mm OD 1.8mm ile Yivli Kuvars Cam Çubuk

 

Sadece kuvars çubuk üretmiyoruz, aynı zamanda çeşitli yeni ve yüksek teknoloji üretim makinelerimiz var.Hem mükemmel optik efektler hem de daha düşük fiyat üreten net kaynaşmış kuvars çubuklarımızı yapar.Dünyaca ünlü şirketler, sürekli kalite güvencemiz olarak uzun vadeli ortaklarımızdır.

 

kılcal çubuk
Parametre Çap Hata payı Birim
Uzunluk 1~2000 ±0.2 mm
Kare kenar uzunluğu 0,2~8 ±0.03
Yuvarlak çap 0.06~11 ±0.01
Şekil Konik boru, D-şekilli boru, Eliptik boru, Trapez boru, Altıgen boru, Üçgen boru, V-şekilli çubuk, U-şekilli çubuk,
Hidroksil grubu <10ppm
Malzeme Kuvars cam, Yüksek borosilikat cam ve diğer malzemeler
Şartname Diğer ölçüler ve toleranslar müşteri isteğine göre üretilebilir.
 

 

BEIJING ZHONG CHENG QUARTZ GLASS CO., LTD(ZCQ) 1998 yılında kuruldu ve optik kaynaşmış kuvars cam ürünlerine ve optik cama önem veriyoruz, bu alanda mükemmel itibarımızla sonuçlandı.Müşterilerimizin isteklerini Çin'in Pekin kentinde bulunan üretim üssümüzde yerine getiriyoruz.

 

 

Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 0Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 1Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 2Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 3Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 4

Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 5

Kuvars cam endüstrisinde zengin deneyim

Kuvars cam işlemede 25 yılı aşkın endüstri tecrübemiz var.Kuvars cam kılcal borular ve çubuklar, kuvars cam yüzeyler, CNC ile işlenmiş kuvars ve kuvars aletleri vb. Konusunda uzmanız. Ürün uygulamasına göre, malzeme özelliklerini iyi kavrarız ve uygun malzemeyi ürün uygulamasına uyarlarız.

 

İşleme ve uygulamada güçlü teknik güç

Beijing Zhong Cheng Quartz Glass Co., Ltd(ZCQ), kuvars cam ürünleri ve optik cam ürünlerinin üretimi ve özelleştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji üreticisidir.Mükemmel teknik güce, güçlü yenilik yeteneğine ve istikrarlı ürün kalitesine sahibiz.İşleme yöntemimiz zengin, cam çizimi, soğuk ve ısıl işleme, mikro boyutlu işleme, yüksek hassasiyet ve zorluk süreci, ürünümüzün her yönden mükemmel olmasını garanti eden çoklu işleme yöntemlerinin birleşimidir.

 

Bütünlük ve Kalite Güvencesi

Kuvars cam endüstrisinde iyi biliniyoruz.Kalite, kurumsal hayatta kalma ve gelişmenin yaşam çizgisidir.Dürüstlük, kurumsal itibarın kaynağı, ayakta durmanın temeli ve gelişmenin temelidir.Aralıksız çabalar ve sürekli iyileştirme sayesinde, müşteriler için iyi bir optik cam üretim platformu oluşturduk.

Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 6Yivli Kuvars Cam Çubuk OD 1.38mm OD 1.8mm Kesme Kalıplama İşleme 7