1100 Derece Kuvars Cam Tüpler Çift Delik Dört Delik Altı Delik Çok Delik

Menşe yeri ÇİN
Marka adı ZCQ
Sertifika SGS
Model numarası ZCQ
Min sipariş miktarı 10
Ambalaj bilgileri Kabarcık pedi, sünger, karton, ahşap kutu
Teslim süresi 7-25 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Ürün ayrıntıları
isim Çift delikli dört delikli altı delikli çok delikli kuvars cam tüpler Malzeme Kuvars cam
çap 1-11 mm Uzunluk 5-500 mm
Yoğunluk 2.203g/cm³ Uzun Süre Kullanım Sıcaklığı 1100℃
Kısa Süreli Kullanım Sıcaklığı 1300℃ Deformasyon Noktası 1280℃
Yüzey Şeffaf Hizmet Gelenek
Vurgulamak

SGS Çift Delikli Kuvars Cam Tüpler

,

1100 Derece Kuvars Cam Tüpler

,

Çok Delikli Kuvars Cam Tüp

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Çift delikli dört delikli altı delikli çok delikli kuvars cam tüpler

ZCQ, kuvars cam ürünlerinin Ar-Ge, üretim ve satışları entegre eden derin işleme kuruluşudur.
Şirket, uzun yıllardır cam işleme konusunda uzmanlaşmış endüstri seçkinleri tarafından kurulmuş olup, deneyimli bir çekirdek teknik personel grubuna sahiptir.Standart dışı özelleştirme ve toplu işleme üretim kapasitesi ile gelişmiş tel çekme ve sayısal kontrol ekipmanlarına sahiptir.

Üretim teknolojisindeki sürekli yenilik, gelişmiş üretim ve test Tesisleri ve Ekipmanları, ince işçilik ve kalite garanti sistemimizi birleştirerek, kuvars cam ürünlerini kullanırken karşılaştığınız her türlü sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz.

Şekilli Kılcal Tüp

Şekil

Konik boru, D-şekilli boru, Eliptik boru, Trapez boru, Altıgen boru, Üçgen boru, V-şekilli çubuk, U-şekilli çubuk,

diyafram

Çok delikli (çift delik, dört delik, altı delik, yedi delik, sekiz delik, çift sıra üç delik), eliptik, dikdörtgen, kare, üçgen, eksantrik, D-şekilli

Hidroksil grubu

<10ppm
Malzeme

Kuvars cam

Şartname

Diğer ölçüler ve toleranslar müşteri isteğine göre üretilebilir.

 

1100 Derece Kuvars Cam Tüpler Çift Delik Dört Delik Altı Delik Çok Delik 01100 Derece Kuvars Cam Tüpler Çift Delik Dört Delik Altı Delik Çok Delik 11100 Derece Kuvars Cam Tüpler Çift Delik Dört Delik Altı Delik Çok Delik 21100 Derece Kuvars Cam Tüpler Çift Delik Dört Delik Altı Delik Çok Delik 31100 Derece Kuvars Cam Tüpler Çift Delik Dört Delik Altı Delik Çok Delik 4

Kuvars cam endüstrisinde zengin deneyim

Kuvars cam işlemede 25 yılı aşkın endüstri tecrübemiz var.Kuvars cam kılcal borular ve çubuklar, kuvars cam yüzeyler, CNC ile işlenmiş kuvars ve kuvars aletleri vb. Konusunda uzmanız. Ürün uygulamasına göre, malzeme özelliklerini iyi kavrarız ve uygun malzemeyi ürün uygulamasına uyarlarız.

 

İşleme ve uygulamada güçlü teknik güç

Beijing Zhong Cheng Quartz Glass Co., Ltd(ZCQ), kuvars cam ürünleri ve optik cam ürünlerinin üretimi ve özelleştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji üreticisidir.Mükemmel teknik güce, güçlü yenilik yeteneğine ve istikrarlı ürün kalitesine sahibiz.İşleme yöntemimiz zengin, cam çizimi, soğuk ve ısıl işleme, mikro boyutlu işleme, yüksek hassasiyet ve zorluk süreci, ürünümüzün her yönden mükemmel olmasını garanti eden çoklu işleme yöntemlerinin birleşimidir.

 

Bütünlük ve Kalite Güvencesi

Kuvars cam endüstrisinde iyi biliniyoruz.Kalite, kurumsal hayatta kalma ve gelişmenin yaşam çizgisidir.Dürüstlük, kurumsal itibarın kaynağı, ayakta durmanın temeli ve gelişmenin temelidir.Aralıksız çabalar ve sürekli iyileştirme sayesinde, müşteriler için iyi bir optik cam üretim platformu oluşturduk.

1100 Derece Kuvars Cam Tüpler Çift Delik Dört Delik Altı Delik Çok Delik 5