Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme

Menşe yeri Pekin, Çin
Marka adı ZCQ
Sertifika ROSH
Model numarası ZCQ-ÇUBUK
Min sipariş miktarı 10
Fiyat USD 0.1-160 /PC
Ambalaj bilgileri karton, tahta sandık
Teslim süresi 5-10 iş günü
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 10000 adet/gün
Ürün ayrıntıları
Ürün adı özel çap 1.8mm ark kuvars cam çubuk Tip Temizle Kuvars Çubuk, kuvars çubuk
Uygulama Yarı iletken, kimyasal, iyileştirici Malzeme %99,99 Saf Kuvars
Renk Şeffaf, temiz Dış çap 1.5-10mm
Uzunluk 10-150 mm Silikon Dioksit Bileşeni Sio2>%99,99
İşleme Hizmeti bükme ADEDI 10
Vurgulamak

Ark Kuvars Cam Çubuk

,

UV Kürleme Kuvars Cam Çubuk

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Özel Çap 1.8mm Ark Kuvars Cam Çubuk

 

ZCQ, genel aydınlatma, lazer flaş lambaları, dijital projeksiyon, yarı iletken (litografi/temizleme), UV dezenfeksiyonu ve UV kürleme gibi uygulamaları kapsayacak çok çeşitli boyutlara sahiptir.Malzemeler, standart stok kalemleri veya hassas hassasiyetle özel imalat olarak mevcuttur.

 

kılcal çubuk
Parametre Çap Hata payı Birim
Uzunluk 1~2000 ±0.2 mm
Kare kenar uzunluğu 0,2~8 ±0.03
Yuvarlak çap 0.06~11 ±0.01
Şekil Konik boru, D-şekilli boru, Eliptik boru, Trapez boru, Altıgen boru, Üçgen boru, V-şekilli çubuk, U-şekilli çubuk,
Hidroksil grubu <10ppm
Malzeme Kuvars cam, Yüksek borosilikat cam ve diğer malzemeler
Şartname Diğer ölçüler ve toleranslar müşteri isteğine göre üretilebilir.

 

BEIJING ZHONG CHENG QUARTZ GLASS CO., LTD(ZCQ) 1998 yılında kuruldu ve optik kaynaşmış kuvars cam ürünlerine ve optik cama önem veriyoruz, bu alanda mükemmel itibarımızla sonuçlandı.Müşterilerimizin isteklerini Çin'in Pekin kentinde bulunan üretim üssümüzde yerine getiriyoruz.

 


 

Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme 0Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme 1

Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme 2Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme 3Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme 4

Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme 5

Kuvars cam endüstrisinde zengin deneyim

Kuvars cam işlemede 25 yılı aşkın endüstri tecrübemiz var.Kuvars cam kılcal borular ve çubuklar, kuvars cam yüzeyler, CNC ile işlenmiş kuvars ve kuvars aletleri vb. Konusunda uzmanız. Ürün uygulamasına göre, malzeme özelliklerini iyi kavrarız ve uygun malzemeyi ürün uygulamasına uyarlarız.

 

İşleme ve uygulamada güçlü teknik güç

Beijing Zhong Cheng Quartz Glass Co., Ltd(ZCQ), kuvars cam ürünleri ve optik cam ürünlerinin üretimi ve özelleştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji üreticisidir.Mükemmel teknik güce, güçlü yenilik yeteneğine ve istikrarlı ürün kalitesine sahibiz.İşleme yöntemimiz zengin, cam çizimi, soğuk ve ısıl işleme, mikro boyutlu işleme, yüksek hassasiyet ve zorluk süreci, ürünümüzün her yönden mükemmel olmasını garanti eden çoklu işleme yöntemlerinin birleşimidir.

 

Bütünlük ve Kalite Güvencesi

Kuvars cam endüstrisinde iyi biliniyoruz.Kalite, kurumsal hayatta kalma ve gelişmenin yaşam çizgisidir.Dürüstlük, kurumsal itibarın kaynağı, ayakta durmanın temeli ve gelişmenin temelidir.Aralıksız çabalar ve sürekli iyileştirme sayesinde, müşteriler için iyi bir optik cam üretim platformu oluşturduk.

Lazer Flaş Lambaları için Ark Kuvars Cam Çubuk Çapı 1.8mm UV kürleme 6